اخبار

فراخوان رویداد سرمایه گذاری البرز ونچر با هدف حمایت از طرح‌های فناورانه

فراخوان رویداد سرمایه گذاری البرز ونچر با هدف حمایت از طرح‌های فناورانه

1400/10/27

به گزارش روابط عمومی صندوق پژوهش و فناوری استان البرز، پارک علم و فناوری البرز با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان البرز در نظر دارد به منظور ایجاد بستری مناسب جهت تامین مالی طرح‌های فناورانه اقدام به برگزاری سلسله رویدادهای سرمایه‌گذاری با نام البرز ونچر کند.

اولین رویداد البرز ونچر با همکاری و حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با تمرکز بر کسب و کارهای دیجیتال، فناوری آموزشی، صنایع دیداری و شنیداری، گردشگری و صنایع دستی، هنرهای تجسمی و نمایشی، چاپ و نشر، طراحی، مد و پوشاک، اسباب بازی و سرگرمی و پلتفرم‌های نشر و توزیع و با دعوت از سرمایه‌گذاران علاقه مند در تاریخ چهارشنبه 13 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

از کسب‌و‌کارها، شتابدهنده ها و تیم‌های فناور متقاضی سرمایه جهت استفاده از این فرصت ویژه و تعامل با سرمایه‌گذاران دعوت می‌شود اطلاعات طرح خود را در قالب موجود به آدرس https://evnd.co/216Ne تکمیل کنند و فایل مذکور را حداکثر تا تاریخ ۴ بهمن ماه ۱۴۰۰ در همین آدرس بارگذاری نمایند.

طرح‌های ارسالی پس از ارزیابی و غربال اولیه توسط کارشناسان، برای حضور در رویداد دعوت خواهند شد. لازم به ذکر است که مهلت ارسال طرح‌ها قابل تمدید نخواهد بود.

نحوه حمایت از طرح‏ها به شرح ذیل است:

طرح‏‌های طلایی: تامین حداقل ۲۰ درصد از سرمایه مورد نیاز توسط صندوق البرز
طرح‏‌های نقره‏ای: تضمین اصل مبلغ سرمایه‌گذاری توسط صندوق البرز
طرح‌‏های برنزی: تایید توسط تیم کارشناسی صندوق البرز و ارائه مشاوره‏های مالی رایگان

پارک علم و فناوری البرز نیز برای طرح‌هایی که در ارزیابی‌ها امتیاز لازم را کسب نمی‌کنند برنامه ویژه توانمندسازی را در نظر گرفته است که به فراخور نیاز هر طرح به صورت رایگان اعطا خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه رویداد البرز ونچر با شماره‌های ۰۲۶۳۴۷۶۴۰۰۶ داخلی ۲۲۸۷ یا ۰۹۱۲۳۹۷۹۲۹۵ تماس بگیرند.

ما فرصت فراهم می کنیم

صندوق پژوهش و فناوری البرز